Hastane İnşaatları

Haskaya Karo

Teknik problemleri ortadan kaldıran çözüm;

 

Granit, parke ve karo halı desenli manyetik tabanlı LVT ler 2,5mm kalınlığında LVT(PVC)tabakasının altına, 2mm kalınlığında kauçuklu mantar, onun altına da 0,5mm magnet yapıştırılarak toplam 5mm kalınlığında üretilmektedir.

 

Yükseltilmiş döşeme üst kaplaması olarak tasarlanmış bu malzeme, üst düzey aşınma dayanımına ve çok zengin desen seçeneklerine sahip LVT zemin kaplamasının alt yüzeyine, ara katman olarak, ayak akustiğini de sağlamak amacı ile içerisinde doğal mantar da barındıran kauçuk şilte ile takviye edilmiştir. Alt tabaka olarak, mamulün montajı için kullanılan ve insan sağlığı için de zararlı olan kimyasal yapıştırıcıyı ortadan kaldırmak amacı ile magnet kullanılmıştır. Bu sayede saç kaplı olan yükseltilmiş döşeme(enkapsüle) zemin yüzeyine manyetik çekim gücü sayesinde güçlü bir şekilde tutunmaktadır. Ürün kendine has yapışma özeliğinden dolayı, altında ki zemin sisteminde ve kendisine yapışmadan kaynaklı artıklar bırakmadığından her iki zemin malzemesinin de tekrar tekrar kullanma olanağı sağlamaktadır.

 

Manyetik tabanlı LVT üst kaplama zemin malzemesi, yüksek yoğunluklu insan trafiği olan iç mekanlar için, uzun ömürlü, şık ve sınırsız müdahale yapma imkanı veren tamamen modüler yapıda özel bir ürün olarak tasarlanmıştır.

  • karosiman desenler
  • Renkli pigmentler
  • Doğal, sağlıklı taşlar
  • Estetik görünüm

 

Haskaya Karo

Adımız Garantimiz:

Uzun ömürlü, geniş kullanım alanlı karolarımız sayesinde ekonomik ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Üretim aşamalarımızda ve sonrasında doğaya saygılı ürünler ve yenilenebilir malzemeler kullanıyoruz.

Yarım asırdır geleneksel köklerimize bağlı kalarak yenileniyor, teknolojiyi takip ediyor ve gelenekselle moderni birleştiriyoruz.

Proje alanlarında en uygun materyaller kullanılarak efektif çözümleri en hızlı şekilde sunuyoruz.

Haskaya Karo

Online Katalog ve detaylı bilgiler:

Haskaya Karo, ürettiği ürünlerde garanti ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Tüm ürünlerimizi görmek ve detaylı bilgi almak için sitemizin menüsünde yer alan online katalog linki tıklayabilirsiniz.